Šlapias būdas

 Šlapias padengimas

 

Šiuo būdu šiltinamos tik VERTIKALIOS SIENOS, turi būti padarytas karkasas(mediniai ar kitokie brūsai 5*5 cm ).
Vertikalus karkaso brūsai NEGALI būti sustatyti plačiau kaip 50cm, nes bus neįmanoma padaryti EKOVATOS storį su lyg brūsais (ji apipjaustoma, pagal karkaso brūsus ir kas per daug eina vėl per aparatą, neišmetama), be to turi būti sudėti horizontalūs brūsai kas 1-1,5m ar tiesiog gali būti įspraustos atraižos (ne būtinai horizontaliai, galima ir kampu, tik kad nebūtų išlindę už karkaso) tam, kad EKOVATA priliptų pradžioje, (technologiniai skersiniai).
Kuo numatomas storesnis EKOVATOS  sluoksnis, tuo tankiau turi būti sudėlioti skersiniai.
Šis šiltinimo būdas atliekamas tik šiltuoju metų laiku, kadangi tokiu būdu klijuojama EKOVATA turi išdžiūti ir pasidaro kaip plokštė, be siūlių. Šiltinant tokiu būdu ir apkalant nereikia palikti tarpelio ir nereikalingos difuzinės ar priešvėjines plėvelės, nes EKOVATA yra kvėpuojanti.
Tinkamai priklijuota EKOVATA nesusmunka, namas po šiltinimo atrodo pilkas, „aprengtas“.
Šis būdas tinkamas šiltinti iš lauko ir  vidaus, EKOVATA klijuojama vandeniu, nenaudojant jokių cheminių medžiagų.
Ekovata gerai išpurenama ir pučiama kartu su vandeniu ant bet kokio vertikalaus paviršiaus. Pučiant  užpildomi smulkiausi tarpeliai, ji gerai sukimba su dengiamu paviršiumi, ir sudaro vientisą besiūlį izoliacijos sluoksnį. Šis būdas labai gerai tinka  medinių ir rąstinių namų šiltinimui.
Šiam šiltinimo būdui reikia daryti karkasą. Ekovatos šiltinimo storis reguliuojamas būtent karkaso atitraukimu nuo sienos.
Karkaso pavyzdžius žiūrėkite: Albumas-šlapias būdas.
Ekovatai išdžiuvus apdailos lenteles arba plokštes, tvirtinamos ant to paties  karkaso. Tvirtinant apdailos lenteles, nereikia plėvelių ir nepaliekamas tarpelis.
Apytikslius EKOVATOS džiuvimo laikas 1 savaitė, ir jis priklauso nuo oro sąlygų.  Lauke, 5 cm sluoksnis saulėtą dieną, su lengvu vėjeliu išdžiūsta per 2 dienas pilnai.

 

Reikalavimai karkasui

Vertikalūs karkaso brūsai negali būti sustatyti plačiau, kaip 50cm, nes bus neįmanoma padaryti ekovatos sluoksnį lygiai su lyg brūsais. Ekovata apipjaustoma  pagal karkaso brūsus,  ir kas per daug, vėl  išpučiama. Be to turi būti sudėti kas 1-1,5m technologiniai skersiniai. Jei numatomas storas ekovatos sluoksnis – tvirtinami brūsai pagal diagonales.
Karkaso ruošimo pavyzdžių galima pasižiūrėti: Albumas-šlapias būdas.

Pastatų šiltinimas EKOVATA

Atliekame įvairios paskirties pastatų šiltinimą EKOVATA.
Šiltiname vidaus ir išorės paviršius, stogo šlaitus, perdangas,
grindis, oro tarpą, užpildome tuščias ertmes.

 

Ekovata dengiame šlapiu ir sausu būdu.

 

Dirbame su nauja, orginalia, profesionalia, JAV įranga, pagal
JAV technologiją. Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
Dirbame tik su gerai žinomais, patikrintais gyvenimo ir patikimų
gamintojų produktais.

Išlaidų skaičiuoklė

cm
m2
Kaina: (Nėra)
Meniu
x